Altınşiş’te Karakış YOK Mutluluk VAR

altinsis-te-karakis-yok-mutluluk-var.jpg


Elbistan ve bölgesinin en köklü sektörü olarak hizmet veren Altınşiş Restaurant, karakışın hüküm sürdüğü günlerde yaşamları mutluluğa dönüştürüyor. Her hafta Perşembe günleri canlı müzik programı ile davetlilere sıra dışı zamanlar yaşatan Altınşiş, “Çiğköfte Şov ve İkramı” ile damaklara özel lezzetler sunuyor.

4 Mevsimin Mekânı olarak hizmet veren ve müşterilerinden gelen talepleri olumlu yönde değerlendiren Altınşiş Proma Restaırant, karlı ve soğuk kış günlerinin olumsuzluklarını Perşembe günleri canlı müzik programı ile adeta yok ediyor.

Müşterilerinden gelen talepleri bir kez daha olumlu yönde değerlendirdiklerini ifade eden İşletme Müdürü Yusuf Aliş, her Perşembe saat 19.00-23.00 saatleri arasındaki program ile ilgili olarak açık davet niteliğindeki değerlendirmelerinde şunları söyledi:

“Müşterilerimizin istekleri her zaman olduğu gibi bu karakış günlerinde de görevimizdir. Soğuk kış günlerinin sıcak mekanı, huzurlu ve rahat ortamı ile tüm müşterilerimize canlı müzik eşliğinde hizmet sunmaya başladık. Herkesi ailesi ile birlikte canlı müzik eşliğinde davet ediyoruz. Programda çiğköfte şov sonrasında çiğköftemiz ücretsiz olarak ikram edilecektir. Böylesi özel ve güzel bir akşam yemeğinde ailenizle birlikte stresten uyak huzura ve neşeye yakın zamanlar yaşamak isteyenleri sıcacık ortamın olduğu Altınşiş Restaurant’a bekliyoruz.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/altinsis-te-karakis-yok-mutluluk-var/7717/
 
Üst