‘Göreceksin Bay Kemal sana neler edecek’

kilicdaroglu-4-300x199.jpg

Aydın Didim’de toplu açılış töreninde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaretine ilişkin “Üç beş dolar için Suudi prensi ile kucak kucağalar” ifadelerini kullandı.

‘ÇÖZÜLEMEYECEK SORUNUMUZ YOK’

Halk TV’nin haberine göre, “Beraber birlikte düzelteceğiz” diyen Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle oldu: “Türkiye yönetimi sağlıklı bir yapıda değil. Devletin neredeyse dibine dinamit koydular. Sizden bir şey istiyorum sakın umutsuzluğa kapılmayın. Beraber birlikte düzelteceğiz. Kimsenin önünde diz çökmek gibi bir geleneğim asla ve asla yoktur. Diz çökeceksem yalnızca halkım önünde diz çökerim.

Ekonomi kötü biliyorum. Türkiye’nin bütün sorunlarına talibiz, bütün sorunlarını çözeceğiz. O nedenle sorunumuz var, çözülemeyecek sorunumuz yok. Çalışan, üreten herkesin hakkının teslim edilmesi lazım.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dKılıçdaroğlu: Bıçak kemiğe dayandı, ‘yönetemiyoruz’ deyip bir an önce sandığı getirsinler​
‘BENİ GECELERİ KABUS OLARAK GÖRÜYOR’

Bunların ne halt ettiklerini çok iyi biliyorum. Bütün hedefleri Kılıçdaroğlu ve Bay Kemal. Göreceksin Bay Kemal sana neler yapacak. Göreceksin Bay Kemal seni nasıl emekli edecek. Göreceksin Türkiye’ye nasıl itibar kazandırılıyormuş, göreceksin. Göreceksin İstanbul Sözleşmesi’nin nasıl ilk 1 haftada yürürlüğe koyuyor Bay Kemal, onu göreceksin. Beni geceleri rüyasında kabus gibi görüyor farkındayım.”
 
Üst