Öğrenciler Veliler Bu Sınav Kaçmaz

ogrenciler-veliler-bu-sinav-kacmaz.jpg


2022-2023 Yılı Kayıtları için Özel Yıldız Ortaokulu kayıt ve bursluluk sınavı yapacak. Kurucu Müdürü Nurullah Çelebi Köker, 12 Şubat 2022 Cumartesi günü yapılacak olan sınav hakkında kamuoyuna bilgilendirmelerde bulundu.

Özel Yıldız Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü kaçırılmaması gerektiğini ifade ettiği sınav hakkında şunları söyledi:

“Önümüzdeki yılın kayıtlarına teşkil edecek olan kayıt ve bursluluk sınavımızı 12 Şubat 2022 Cumartesi günü yapacağız. Bu yıl Ayyıldız Ortaokulu ile Özel Yıldız Ortaokulu için tek sınav yapacağız. Sınav kayıtlarımız online ve yüz yüze olarak başladı. Okullarımızda, Asya kitabevi ile Afşin kayıt büromuzda 4.-5.-6.-7. Sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz kayıtlarını ücretsiz olarak yaptırabilirler.

4. ve 6. Sınıflarımız 12 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 10.00’da, 5. ve 7. Sınıflarımız 12 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 14.00’da sınava gireceklerdir.

Sınavlarımız tek oturum halinde yapılacaktır. Öğrencilerimiz sınav saatinden 30 dakika önce okullarımızda olmalarını ve kurşun kalem, açacak ve silgilerini yanlarında bulundurmalarını istiyoruz. Bu sınav sonrasında Özel Yıldız Ortaokulu ve Ayyıldız Ortaokulu öğrenci kayıtlarına başlayacaktır.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/ogrenciler-veliler-bu-sinav-kacmaz/7722/
 
Üst